Hizmetlerimiz

İşletmenizin ihtiyacı olan tüm hizmetlerde yardımcı olabilmek için PersTürk uzman ekibiyle her zaman sizlerin yanında

TEDARİK – PersTurk size en uygun tedarik hizmetlerini sunmak için birçok bölgede bünyesinde hizmet veren tedarik uzmanları ile işinizi kolaylaştırmaktadır. İşletmenizin ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetlere en uygun ve en hızlı şekilde ulaşabilmesi için uzman ekiplerimiz, müşteri odaklı çalışma prensibi ile hareket eder ve işletmelerle yaptığı tedarik sözleşmeleri ile hem ürünlerinizin kalitesini hem de işinizin güvenliğini sağlar. Talebinizi oluşturduğunuz andan itibaren tüm bölgelerde talebinize yönelik araştırmalar yapar ve size en uygun teklifi sunar.

LOJİSTİK – Persturk Lojistik hizmetlerini tedarik sürecini üstlendiği ürünler için gerçekleştirmektedir. Ürünlerin hazır bulunduğu ülkelerden alınıp sizlere ulaştırılması için geren bütün lojistik operasyonları işletmeniz için yürütür. Kara, hava, deniz taşımacılığı hizmetlerinde parsiyel ve komple taşıma hizmetlerini en hızlı ve güvenli şekilde yapmaktadır.

ÖDEME HİZMETLERİ – Persturk çalıştığı bölgelerin bankacılık ve finans işlemlerinde tecrübe sahibi olarak gerekli ödeme seçenekleri konusunda müşterilerine çeşitli alternatifler sunmaktadır. Bu alternatifler işletmenizin bulunduğu ülkenin koşullarına en iyi uyum sağlayacak şekilde seçilmektedir.

GÜMRÜKLEME – Persturk işletmenizin tedarik sürecinde ihtiyacı olan gümrükleme hizmetlerini hem çıkış ülkesinde hem de varış ülkesinde sizin adınıza gerçekleştirmektedir.

KNOW HOW – Persturk birçok kez gerçekleştirdiği know how projeleri ile sizlerin yeni başlayacağı işlerde her zaman yanınızdadır. Anahtar teslimi fabrikalar ile gerek kamu-özel ortaklığı projelerine gerekse özel projelere uygun anlaşmalar sunarız.

SERVİS – Persturk tedarikini gerçekleştirdiği ürünlerin kurulum, eğitim ve çalıştırma süresince de işletmenizin yanındadır. Ürünleri işletmenizin hizmetinde tutmak için daha tedarik sürecindeyken bile servis imkanlarını projeye dahil ederek yaşanabilecek aksaklıkların önüne geçmektedir.